PAKIET: „POSTAWA DZIECKA NA MEDAL!”


Czy Twoje dziecko zmaga się z problemami w postawie, takimi jak odstające łopatki, skrzywienia kręgosłupa, koślawe kolana czy płaskostopie?

W Centrum Fizjoterapii OrthoFoot stworzyliśmy wyjątkowy pakiet terapeutyczny, który nie tylko poprawi postawę, ale także zapewni Twojemu dziecku silne i zdrowe ciało.


Przedstawiamy program "Postawa Dziecka na Medal" – kompleksową opiekę fizjoterapeutyczną dla dzieci, aby od najmłodszych lat rozwijać zdrowe nawyki posturalne.

W Centrum Fizjoterapii OrthoFoot doskonale rozumiemy, jak istotne jest utrzymanie prawidłowej postawy od najmłodszych lat. Dlatego stworzyliśmy wyjątkowy pakiet terapeutyczny "Postawa Dziecka na Medal", który nie tylko sprawdzi ale także poprawi ustawienie łopatek, kręgosłupa, bioder, kolan i stóp, ale również zapewni wsparcie poprzez wykonanie indywidualnych wkładek ortopedycznych .

👶 Zdrowy rozwój od najmłodszych lat: Nasz pakiet skupia się na kompleksowej opiece nad postawą i rozwojem ruchowym Twojego dziecka, począwszy od najwcześniejszych etapów jego życia.

Fizjoterapeutyczna Diagnoza Postawy:

 • Szczegółowe badanie postawy, z uwzględnieniem każdego detalu – od łopatek po stopy.
 • Diagnostyka biomechaniczna, dostosowana do indywidualnych potrzeb Twojego dziecka.

💪 Spersonalizowany Plan Terapeutyczny:

 • Indywidualny program ćwiczeń i terapii fizjoterapeutycznych, skierowany na korekcję odstających łopatek, poprawę ustawienia kręgosłupa, redukcję koślawości kolan i wzmocnienie stóp.
 • Ćwiczenia rozwijające sprawność ruchową, koordynację i równowagę.
 • Zabawy ruchowe, które nie tylko pomagają poprawić postawę, ale także przynoszą radość ruchu.

🩹 Indywidualne Wkładki Ortopedyczne:

 • Zaprojektowanie i wykonanie indywidualnych wkładek ortopedycznych dostosowanych do unikalnej struktury stóp Twojego dziecka.
 • Wkładki wspierają zdrowy rozwój stóp, korygują wady w postawie i równomiernie obciążają stopy.

👨‍👩‍👧‍👦 Porady dla Rodziców i Instruktaż Ćwiczeń do Domu: Otrzymacie Państwo cenne wskazówki dotyczące codziennych nawyków, ergonomicznych akcesoriów i opieki nad postawą dziecka.

Korzyści płynące z pakietu "Postawa Dziecka na Medal":

 • Zapobieganie wadom w postawie ciała : Profesjonalna diagnostyka i terapia mają na celu zapobieganie i niwelowanie ewentualnym wadom w postawie.
 • Wzmacnianie mięśni stabilizujących: Ćwiczenia fizjoterapeutyczne wspomogą wzmocnienie mięśni odpowiedzialnych za utrzymanie zdrowej postawy.
 • Rozwój sprawności ruchowej: Indywidualnie dostosowane ćwiczenia wspomagają rozwój zdolności motorycznych dziecka.
 • Indywidualne wkładki ortopedyczne: Wkładki dostosowane do stóp wspierają zdrowy rozwój i korygują wady w postawie.
 • Zapobieganie przyszłym problemom posturalnym: Edukacja i zalecenia terapeutyczne pomogą w profilaktyce i utrzymaniu zdrowej postawy przez całe życie.
 • Zabawa i radość ruchu: Poprzez ciekawe zajęcia i gry ruchowe, staramy się przekazywać radość z aktywności fizycznej.

Niech zdrowa postawa stanie się fundamentem szczęśliwej przyszłości Twojego dziecka!
"Postawa Dziecka na Medal" to nie tylko pakiet terapeutyczny – to INWESTYCJA w długoterminowe zdrowie i radość Twojego malucha.

CENA PAKIETU : 900 zł

mgr Karolina Antczak

specjalizuje się w diagnostyce oraz terapii wad postawy
u dzieci (od 1 roku życia) i młodzieży.
Skupia się na rozwoju motorycznym oraz sensorycznym małego dziecka. W naszym Centrum pracuje z dziećmi, u których przejawiają się problemy w postawie ciała, takie jak: stopy płasko-koślawe; stopy sierpowate (przywiedzeniowe); chód na palcach; asymetria w obrębie barków, łopatek oraz miednicy; koślawość lub szpotawość kolan. Podczas rehabilitacji z dziećmi wykorzystuje elementy sensoryki połączonej z zabawą.

Ukończone szkolenia: Trójpłaszczyznowa terapia wad stóp u dzieci na podstawach neurofizjologicznych – metoda „Zukunft-Huber” Globalna Terapia Stopy, Masaż Tkanek Głębokich, Zaburzenia Sensoryczne u niemowląt i dzieci poniżej 4 roku życia – wskazówki do diagnozy i terapii.

mgr Karolina Sobczak

specjalizuje się w diagnostyce oraz terapii wad postawy u dzieci i młodzieży
powyżej 4 roku życia.
Jest licencjonowaną terapeutką metody FITS.
W naszym Centrum zajmuje się diagnostyką i rehabilitacją skolioz, wad w postawie ciała – stóp płaskich, płasko-koślawych, terapią wad związanych ze stawami kolanowymi, ale przede wszystkim diagnostyką i rehabilitacją tułowia – asymetrią obręczy barkowej, trójkątów talii, miednicy i problemami zawiązanymi z ustawieniem kręgosłupa.
Prowadzi także rehabilitację stomatologiczną, uwzględniającą ustawienie zgryzu w odniesieniu do całej postawy ciała.

Pracuje metodami: FITS – Funkcjotalna terapia skolioz, Korrektiv, BSPTS –Rigo Concept, globalną terapią stopy, terapią manualną stawów skroniowo-żuchwowych.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami już teraz!